конференція

Публічне обговорення "Гендерно чутливе та інклюзивне відновлення України: підсумки URC 2024" в Києві: головні меседжі "Голосу Ромні"

Нещодавно ми розповідали про нашу участь в Конференції з відновлення України, яка відбулася в Берліні. Основні результати цього заходу компетентно аналізуємо на національному рівні.

Avatar placeholder

Голос Ромні

09.07.2024

1 хвилина на прочитання

Президентка "Голосу Ромні" Анжеліка Бєлова зазначила: "Вважаю великою перемогою, що панельна дискусія "Гендерний мейнстрімінг та жіноче лідерство: забезпечення гендерно чутливого та інклюзивного відновлення України" відбулася, а учасницями URC 2024 стали десятки представниць організацій, які очолюються жінками, в тому числі 3 ромські організації — "Голос Ромні", "АРКА", "Чіріклі". Важливо, аби всі напрацювання були відрефлексовані та відображені у загальному документі. Конкретні рекомендації мають бути взяті до уваги при створенні плану відновлення України".

конференція

Важливо донести інформацію Італії, яка прийматиме конференцію з відновлення України у 2025 році, що голос жінок-лідерок має звучати на кожній панельній дискусії, а кількість учасниць від організацій громадянського суспільства збільшена. Сама ж конференція має відповідати цінностям різноманітності, інклюзії та рівності.

"Голос Ромні" продовжує підтримувати молодих активісток, сприяти їхньому навчанню та розвитку, аби спільно працювати над гендерно чутливим та інклюзивним відновленням України, в якому враховані потреби ромської громади.

Ми вдячні нашим партнерам за надання адвокаційних платформ на міжнародному та національному рівнях, аби ромська громада брала дієву участь у процесі прийняття рішень: командам Урядова уповноважена з ґендерної політики Катерина Левченко, Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерство соціальної політики України у співпраці з Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund, Український Жіночий Конгрес, UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні, United Nations OCHA, Center for Disaster Philanthropy, Mercy Corps, Global Fund for Children.

конференція